Viadal-kupa házi verseny Budakeszin

30 márc , 2016 Hírek

2016. március 19-én lezártuk a síszezont. Idén korán volt a síverseny, de az idő ismét melegebb volt, mint ami ideális lett volna. Péter bácsi komolyan küzdött azért, hogy a pályán a legkisebbek is le tudjanak csúszni, de idén nem volt olyan csoda ami segített volna. A pálya a cipővel sétálók számára jól csúszott, de a gyerekek csalódottak voltak a tapadós műanyag miatt.

Verseny el nem maradhat! A kupa, az érmek, az ajándék csokik ott álltak az asztalon és várták, hogy megérdemelt helyükre kerüljenek, így a kicsit számára maradt a pályarövidítés. Az alpesi hangulatban megrendezett versenyt a legkisebbek kezdték és több aztán az egyre nagyobbak korcsoportonként álltak rajthoz. Az eredményeket itt tudjátok megnézni:

This slideshow requires JavaScript.

Mini-mini korcsoport (2012-ben születettek)